KONFEDERASYON HABERLERİ
![Mekânı Cennet Olsun](images/articles/news/mekani-cennet-olsun_587360735.jpg)
Mekânı Cennet Olsun
Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mithat Sevin`in vefat eden ablası Hamiyet Sevin, ebediyete uğurlandı.
Merhumenin cenazesi, Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Esen, Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan yardımcıları Mithat Sevin, Atilla Olçum, şube başkanları ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla, öğle namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra Hasancıklı Şeyh Ali Sezai Efendi Mezarlığı`na defnedildi.
Merhumeye Allah`tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Mekânı cennet olsun.
Görüntülenme 10089